TRÓJMIASTO: +48 515 747 255 trojmiasto@spokobox.eu
KRAKÓW: +48 789 277 337 krakow@spokobox.eu
PODKARPACIE: +48 796 710 737 podkarpacie@spokobox.eu
WARSZAWA +48 601 551 550 warszawa@spokobox.eu

SUPER STYLER

Marta i Janek Lech, w sieci znani jako #MamaSamoZło i #TataNowej Ery. Wspólnie prowadzą jednego z najbardziej poczytnych blogów lifestylowych w Polsce: SuperStyler.pl. Odważni, zabawni i bezkompromisowi. Nie ma dla nich tematów tabu. Od marca przechodzą na zdrową stronę mocy w czym pomaga im SpokoBox. Efekty? Zajrzyjcie do nich na bloga!

Wg #MamySamoZło
jedzenie pyszne jak u mamy tyle, że z właściwościami odchudzającymi. Właśnie policzyłam że od 20 lat nie jadłam tak pysznie i różnorodnie każdego dnia. Co najważniejsze waga z tygodnia na tydzień spada a ja czuję się pełna energii. A wisienką na dietetycznym torcie niech będą najpyszniejsze fit słodycze które SpokoBox oferuje w swojej diecie od czasu do czasu. Mogłabym tak jeść już do końca życia!
Wg #TatyNowejEry
Wreszcie jem zdrowo, regularnie i co najważniejsze – smacznie. Mam dużo więcej czasu na swoje ulubione zajęcia i nie brakuje mi energii w ciągu dnia. Zawsze wyśmiewałem dietę pudełkową, a dziś uważam, że to największa innowacja w moim życiu od czasu pierwszego komputera w domu.

Marta i Jan Lech, Super Styler