TRÓJMIASTO: +48 515 747 255 trojmiasto@spokobox.eu
KRAKÓW: +48 789 277 337 krakow@spokobox.eu
PODKARPACIE: +48 796 710 737 podkarpacie@spokobox.eu
WARSZAWA +48 601 551 550 warszawa@spokobox.eu

Anna Szczypek

Psychodietetyk, Założycielka firmy SpokoBOX Catering dietetyczny, wiele lat pracowała w marketingu i sprzedaży w korporacjach i dużych oraz średnich firmach. Aktualnie otwiera kolejne filie swojej działalności w innych miastach.

Jak powiedział Werner Niefer, członek zarządu marki Mercedes Benz : „Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji.”

SpokoBOX Catering dietetyczny założyłam ponad 2 lata temu jako odzwierciedlenie pasji i marzeń. Wraz z całym zespołem SpokoBOX cały czas pracujemy nad rozwojem, ulepszamy menu i sposób działania, poszerzamy ofertę, pozyskujemy nowych partnerów i ambasadorów, wchodzimy do nowych miast.

Praca zespołowa to podstawa prawidłowego i skutecznego realizowania celów, jednak w firmie SpokoBOX, czynnikiem, który wyróżnia, wzmacnia oraz motywuje do ciągłego rozwoju, jest czynnik kobiecy. SpokoBOX to w 100% zespół kobiecy. Marka SpokoBOX jest dowodem na to, że w kobietach tkwi siła, która może zmotywować do podejmowania wyzwań, budowania własnej przyszłości. Dowodem na to, że przy wsparciu innych kobiet, można stworzyć silną, nowoczesną firmą, której urok tkwi w oferowaniu klientom prawdziwych usług, tworzonych z miłości i pasji.

Anna Szczypek, założycielka i właścicielka SpokoBOX Catering dietetyczny