Dorota „Doda” Rabczewska

Piosenkarka, autorka tekstów, producentka oraz aktorka, filantropka. Należy do grona najbardziej utytułowanych artystek w Polsce. Na swoim koncie ma również role w teatrze oraz filmie. Bardzo czynnie udziela się w Fundacjach oraz wspiera hojnie akcje charytatywne. Piosenkarka, jako jedna z nielicznych artystów w kraju podczas swoich występów wykorzystuje elementy scenografii. Poziom przestawianego przez nią show przez wielu porównywany jest do zagranicznych produkcji.

Pod koniec roku 2016 wspólnie z Tomaszem Lubertem,reaktywowała zespół Virgin, szturmem wracając z piosenką: „ Niebezpieczna Kobieta”, do filmu Patryka Vegi pt.: „PITBULL. Niebezpieczne Kobiety”. Zespół Virgin bierze udział, we wszystkich najważniejszych wydarzeniach organizowanych w Polsce, takich jak Sylwester 2017 czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Doda to nieustannie najpopularniejsza osoba w Polsce. Stacja CNN umieściła ją na liście najbardziej znanych na świecie Polaków w całej historii kraju (obok Lecha Wałęsy czy Jana Pawła II). Od kilku lat jest najczęściej wyszukiwaną osobą w polskim internecie. Wszelkie firmy monitoriujące media donoszą o kolejnych sukcesach artystki.

Doda przykłada dużą wagę do swoje diety, jakości składników oraz smaku potraw, dlatego fakt, że zdecydowała się zostać Ambasadorką cateringu dietetycznego SpokoBOX jest dla zespołu SpokoBOX powodem do dumy!

Dzięki SpokoBOX mogę jeść to, co jest zdrowe, pyszne i dobre dla mojego organizmu przed każdym koncertem i w każdym zakątku Polski.

Doda

Piosenkarka, autorka tekstów, producentka oraz aktorka