TRÓJMIASTO: +48 515 747 255 trojmiasto@spokobox.eu
KRAKÓW: +48 789 277 337 krakow@spokobox.eu
PODKARPACIE: +48 796 710 737 podkarpacie@spokobox.eu
WARSZAWA +48 601 551 550 warszawa@spokobox.eu

BlueMonday – z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny i….. odczuwalny również w Polsce!

To właśnie dzisiaj nasz nastrój, samopoczucie mają ten gorszy czas!

Odczuwasz to również Ty?

Sprawdź, które owoce i warzywa mogą pomóc w Poniedziałkowej chandrze!

  1. Dynia: bogata m.in. w cynk. Według naukowców to właśnie cynk bierze udział w powstawaniu hormonu szczęścia – serotoninę.
  2. Czerwony Grejpfrut: owoc idealny! Słodko- gorzki , który nie tylko orzeźwi i pobudzi organizm, ale również wspomaga odchudzanie. My w kuchni SpokoBOX go uwielbiamy, i dlatego często gości w naszych przekąskach jak i w sokach Cold-Press J
  3. Marchew: zawiera karoten, dzięki, któremu nasza skóra przypomni sobie kolor wakacji, a zawarta w marchwi biotyna wspomoże nie tylko naszą cerę ale również wzmocni włosy, które podczas zimowych miesięcy nie mają najłatwiejszego życia!
  4. Soczewica: Kolejny składnik, który według psychodietetyk Anny Szczypek  to powinien na stałe zagościć w kuchni każdego z nas. Podana w zupie –rozgrzeje i nasyci a zawarte w niej żelazo wzmocni organizm  przez co odczuwalne zmęczenie będzie mniejsze.
  5. Kakao: W SpokoBOX nigdy nie ukrywaliśmy, że dieta bez słodkości  to dla nas niepotrzebne deklaracje! Kakao  to idealny dodatek do fit deserów. Poprawi humor, jest skarbnicą przeciwutleniaczy. Udowodniono również, że ziarna kakaowca (tylko surowe) mają  20 krotnie wyższą zawartość antyoksydantów niż czerwone wino! J