TRÓJMIASTO: +48 515 747 255 trojmiasto@spokobox.eu
KRAKÓW: +48 789 277 337 krakow@spokobox.eu
PODKARPACIE: +48 796 710 737 podkarpacie@spokobox.eu
WARSZAWA +48 601 551 550 warszawa@spokobox.eu

Nagroda Wiktorii 

Złoty Widelec 2017

Lwice Biznesu 2016

Local Star Groupon

Nagroda Wiktorii to nagroda przyznawana od 20 lat przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców.

Laureaci to osoby, które w sposób wybitny przyczyniły się do rozwoju rodzimych przedsiębiorstw.

Nagrodę z rąk Prezesa Izby Pana Waldemara Piórka odebrała założycielka firmy, Pani Anna Szczypek.

Złoty Widelec  to nagroda przyznawana w plebiscycie Warszawa od Kuchni.

Laureatami konkursu od wielu lat są najlepsze restauracje na terenie Warszawy a cała inicjatywa zdobyła rekomendację władz miasta stołecznego Warszawy. W roku 2017, po raz pierwszy został wyróżniony również catering dietetyczny.

Pierwszym laureatem, została firma SpokoBOX Catering dietetyczny, a statuetkę z rąk organizatora odebrały wspólnie Pani Anna Szczypek, założycielka marki, oraz Pani Wioletta Krzysztoń, szef kuchni SpokoBOX.

Statuetki „Lwicy Biznesu 2016”, przyznawane były w plebiscycie luksusowego magazynu Law Business Quality.

W gronie wielu twórczych, przedsiębiorczych Kobiet, których kariera rozwija się od wielu lat, znalazła się również Pani Anna Szczypek.

Wyróżnienie  „Local Stars 2016” przyznawane jest na podstawie popularności oferty marki na portalu Groupon, jak również na podstawie opinii klientów portalu.

Przy tak dużej konkurencji, oraz popularności diet pudełkowych, powyższe wyróżnienie jest dowodem jakości i smaku SpokoBOX!

 

Wyróżnienie SPWS

Pani Anna Szczypek, która stworzyła firmę SpokoBOX, rozpoczęła swoją pracę od  ukończenia z wyróżnieniem studiów na kierunku Psychodietetyki, jednej z renomowanych uczelni Warszawskich (SWPS), oraz  stworzenia Metody Równowagi Metabolicznej.

Metoda i  jej zamysł  została doceniona oraz wyróżniona przez władze uczelni. Dyplom Pani Anny Szczypek został wyróżniony na tle innych prac, jako innowacyjny i przyszłościowy, w odniesieniu do szerzących się zmian środowiskowych, które mają nieodzowny wpływ na metabolizm oraz teorię zdrowego odżywiania w Europie.

Na podstawie opracowanej metody, przygotowywane są wszystkie przepisy, które pojawiają się w dostawach cateringu dietetycznego SpokoBOX,a klienci mogą na własnej skórze odczuć skuteczność wprowadzonej przez Panią Annę Szczypek metody.

Jeżeli produkty zawierają substancje szkodliwe np. bisfenol (BPA) producent jest zobligowany poinformować o tym Klienta, uwzględniając to np. w deklaracji zgodności. Opakowania stosowane przez SpooBOX nie posiadają substancji szkodliwych. Dowodem na to jest deklaracja zgodności dla Pojemników PP.