TRÓJMIASTO: +48 515 747 255 trojmiasto@spokobox.eu
KRAKÓW: +48 789 277 337 krakow@spokobox.eu
PODKARPACIE: +48 796 710 737 podkarpacie@spokobox.eu
WARSZAWA +48 601 551 550 warszawa@spokobox.eu

PAULINA HOLTZ

AKTORKA FILMOWA I TEATRALNA, MAMA DWÓCH CÓREK (TOSI I MARCYSI), WEGANKA, AUTORKA KSIĄŻEK, PASJONATKA JOGI, TRENERKA KETTLEBELL POLSKA.

SAMA O SOBIE:

„uczę siebie i innych jak spełniać marzenia. Praktykuję jogę, biegam, uwielbiam wyzwania ale wiem, że dopóki nie ruszysz tyłka z kanapy to świat nie pokaże Ci jaki jest piękny a Ty nie dowiesz się na ile Cię stać. Całe dorosłe życie pracuję jako aktorka. Zmusza mnie to do przekraczania własnych granic i wychodzenia ze strefy komfortu. Jednak nigdy nie przyszło mi do głowy, że przyjdzie dzień, w którym przebiegnę maraton, napiszę książkę o jodze czy wreszcie założę z dumą koszulkę instruktorki Strong First. Jednak nie osiadam na laurach. Szkolę się dalej, uczę się jak uczyć Ciebie, szukam swojej drogi w sporcie. Pasjonuje mnie specyfika treningu kobiecego, zapobieganie kontuzjom, łączenie różnych dyscyplin i budowanie silnej, odpornej psychiki poprzez pracę nad silnym, sprawnym ciałem. Pamiętaj…”mistrz więcej razy odniósł porażkę niż początkujący podjął próbę” więc…do roboty!”

W moim niesamowicie zabieganym zawodowym, sportowym i wegańskim  życiu bardzo trudno codzienne zadbać o zbilansowane posiłki. Jestem od lat przyzwyczajona do jedzenia w konkretnych porach ale nie zawsze mam czas przygotować sobie kilka posiłków na cały dzień poza domem. SpokoBOX dba o mnie o moje wyniki sportowe, regenerację, figurę a przede wszystkim o mój czas. Lubie to, ze rano czy wieczorem nie muszę tracić go  na przygotowywanie posiłków a mogę poświęcić moim córeczkom każdą wolną chwilę…

Paulina Holtz

Aktorka filmowa i teatralna, trenerka Kettlebel