5 najczęściej zadawanych pytań o dietę SpokoBOX

 

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze promienie słońca, sprawiają, że wielu z nas zaczyna myśleć o powrocie do formy po zimowych miesiącach. 

Szybkie tempo życia, dużo obowiązków, późne powroty z pracy - to współczesna rzeczywistość wielu z nas! 

Gdzie w tym wszystkim znaleźć jeszcze czas na samodzielne komponowanie zdrowych i różnorodnych posiłków? 

Z pomocą przychodzi tzw. dieta pudełkowa.

Przygotowaliśmy Q&A najczęściej zadawanych pytań odnośnie cateringu dietetycznego SpokoBOX:

 

  1. Czym różni się SpokoBOX od innych diet?

- Dbamy o bilans kaloryczny, dlatego wartość naszych programów podajemy w postaci widełek od – do. Należy pamiętać, że całkowita wartość może zależeć od np. wykorzystanych składników. Nasz przedział to obietnica konkretnej wartości przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej różnorodności składników.

  1. Ile i w jakim czasie schudnę ze SpokoBOX?

- Dieta pudełkowa SpokoBOX została skomponowana przez psychodietetyka i kucharza, w taki sposób, aby dostosować zdrowe tempo odchudzania. Ilość utraconych kilogramów zależy od kilku czynników: (wagi wyjściowej, wybranej kaloryczności, aktywności fizycznej, oraz od indywidualnych uwarunkowań). W pierwszej kolejności dzięki zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diecie pozbywamy się z naszego organizmu nadmiaru wody. Następnie organizm przechodzi do spalania nadprogramowej tkanki tłuszczowej.

  1. Czy posiłki SpokoBOX należy jeść na ciepło?

- Na każdym posiłku zamieszczamy etykietę, która zawiera opis każdej potrawy, sugerowaną godzinę posiłku oraz informację czy posiłek wymaga podgrzania. Jeśli tak pudełko wystarczy odgrzać  w mikrofali bądź jego zawartość przełożyć do garnuszka, a następnie rozkoszować się posiłkiem z naszego 12 tygodniowego menu