Drodzy Klienci, informujemy, że pracujemy bez zakłóceń mimo epidemii ... (czytaj wiecej)

Bezpieczeństwo produkcji

 

Szanowni Państwo,


Bezpieczeństwo produkowanej żywności jest od zawsze naszym priorytetem.
Wiemy, że nasi klienci oczekują nie tylko smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, ale także najwyższej jakości oraz świeżości.
Również w obliczu trwającej pandemii COVID-19, jako dostawca cateringu nadal realizujemy dostawy na terenie Polski zapewniając stały dostęp do zdrowej diety dla klientów na terenie kraju.
Nasz zespół dostosowuje się do zaleceń władz dbając jednocześnie o zachowanie bezpieczeństwa i higieny produkcji według standardów GMP/GHP i HACCP.
Jesteśmy przygotowani do dalszej obsługi zamówień.

 

Jak dbamy o bezpieczeństwo produkcji SpokoBOX?

 

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa został zaprojektowany unikalny plan zarządzania bezpieczeństwem produkcji w naszej firmie.


• Na terenie produkcji mogą przebywać jedynie osoby upoważnione. Brak wstępu dla osób trzecich.

• Cały zespół SpokoBOX przeszedł dodatkowe i obowiązkowe szkolenia z zakresu ochrony i higieny pracy w czasach pandemii wirusa COVID-19.

• Każdy pracownik codziennie przed rozpoczęciem pracy zostaje poddany bezdotykowemu badaniu temperatury ciała, oraz przechodzi przez specjalne strefy dezynfekcji.
• Szczególny nacisk kładziemy na mycie rąk przez każdego pracownika przed przystąpieniem do pracy oraz po każdym etapie produkcji profesjonalnym antybakteryjnym mydłem i zgodnie z wytycznymi GIS dotyczącymi szczegółowego sposobu mycia rąk.
Każdy pracownik produkcyjny pracuje w gastronomicznym stroju ochronnym oraz stosuje jednorazowe czepki, rękawiczki i maseczki.

• Już na etapie projektowania kuchni SpokoBOX braliśmy pod uwagę względy bezpieczeństwa produkcji. Dlatego do pracy używamy tylko nowoczesnego sprzętu z odpowiednimi deklaracjami zgodności, które gwarantują bezpieczny kontakt z żywnością, a wszystkie powierzchnie produkcyjne dezynfekowane są specjalistycznym płynem do dezynfekcji powierzchni używanych w kontakcie z żywnością, wykonanym na bazie alkoholu i nanosrebra. Dezynfekcja odbywa się każdorazowo po zakończeniu każdego etapu produkcji.

• W przypadku kontaktu z dostawcami współpracującymi z naszą firmą, została wyznaczona osoba, która zajmuje się wyłącznie odbieraniem dostaw towarów z zewnątrz. Jednocześnie każdorazowo osoba ta sprawdza stan zdrowia dostawców i kurierów  oraz upewniając się, iż posiadają przy sobie oraz stosują środki do dezynfekcji rąk.

• Kurierzy, którzy dostarczają już gotowe posiłki otrzymali rygorystyczne wytyczne dotyczące higieny związanej z myciem i dezynfekcją rąk oraz pojazdów. Dodatkowo Państwa zestawy nie będą dostarczane z rąk do rąk, a pozostawiane pod drzwiami.
• Do odwołania została zawieszona również możliwość dostaw posiłków do szpitali, przychodni oraz innych placówek medycznych.
• Część pracowników została oddelegowana do pracy zdalnej.


Nasz Zespół pozostaje do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach: od poniedziałku do piątku (08:30-17:00) oraz w soboty (08:30-13:00).
Zamówienie w naszym sklepie online można składać całą dobę i będą realizowane w najbliższym możliwym terminie wskazanym w kalendarzu sklepu internetowego.