PODKARPACIE Catering dietetyczny

 

 

Skontaktuj się z nami:


tel.:796 710 737
email: podkarpacie@spokobox.eu

Zamówienia telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-17:00

Dostawy na Podkarpaciu odbywają się w godzinach porannych do godziny  do godziny 10:00

W przypadku problemów z dostawą kontakt do telefoniczny 796 710 737  (tylko w sprawie dostaw lub zamówienia)

Bezpłatna dostawa obowiązuje w obszarach zaznaczonych na zielono.
Odnośnie dalszych miejscowości, proszę pytać- istnieje możliwość dostawy za ustaloną dopłatą.

 

Dane firmowe:

Pracownia Smaku 
ul. Skotnik 11 C
 37-100 Łańcut
NIP: 8151039085

Numer konta WBK bank Zachodni: 42 1090 2835 0000 0001 3541 7003

 

 

Regulamin  SpokoBOX Podkarpacie

 

Przedmiotem niniejszego regulaminu jest określenie warunków korzystania z cateringu dietetycznego w serwisie SpokoBOX.eu, zwanego dalej „Cateringiem”. Catering jest prowadzony przez Operatora: , Pracownia smaku ul. Ul.Skotnik 11c 37-100 Łańcut NIP 815-103-90-85.

Operator oferuje dostarczanie posiłków o obniżonej wartości kalorycznej przygotowanych według Metody Równowagi Metabolicznej, która stanowi chronioną własność intelektualną. Przedstawiona na stronach oraz w materiałach firmy oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Dostarczane zestawy składają się posiłków zapakowanych w oddzielne pojemniki. Posiłki przeznaczone do podgrzania są zapakowane w czarne pojemniki przeznaczone również do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, jednak nie w piekarnikach. Przed podgrzaniem należy wykonać kilka nakłuć w folii ochronnej. Przezroczyste pojemniki nie nadają się do podgrzewania w żadnym urządzeniu i powinny być usunięte przed podgrzaniem. Wszystkie potrawy powinny być przechowywanie w maksymalnej temperaturze +4 stopie Celsjusza i powinny być spożyte w ciągu 36 godzin.
Zamówienie odbywa się drogą telefoniczną lub e-mailem. Zamówienie uznaje się za przyjęte po jego zwrotnym potwierdzeniu do Klienta. Pierwsza dostawa następuje nie wcześniej niż 3 dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty bądź odebraniu potwierdzenia przelewu. Potwierdzenia należy wysyłać na adres mailowy podkarpacie@spokobox.eu. Czas dostawy obejmuje przedział minimum 1 godziny i jest ustalany indywidualnie. Zmiany oraz ewentualne zawieszenie na czas do 2 tygodni z powodu choroby jest możliwe również z wyprzedzeniem 3 dni roboczych.
Możliwe jest korzystanie z Cateringu po konsultacji z lekarzem i pod jego stałym nadzorem przez Klientów:

 • chorujących na cukrzycę i niestosujących insulinoterapii,
 • z nietolerancją glutenu,
 • karmiących piersią – poczynając od 6 tygodnia po urodzeniu dziecka, przy dobrym stanie zdrowia,
 • cierpiących na alergie pokarmowe,
 • cierpiących z powodu przewlekłych chorób nerek,
 • będących pod stałą opieką lekarską z innych przyczyn.


Z Cateringu nie mogą korzystać osoby:

 • chorujące na nowotwór złośliwy (raka),
 • chorujące na cukrzycę i jednocześnie stosujące insulinoterapię,
 • przejawiające psychiczne zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja, bulimia, ortoreksja,
 • będące w ciąży,
 • karmiące piersią, jeśli nie upłynęło jeszcze 6 tygodni od narodzin dziecka
 • osoby poniżej 15 roku życia.


Catering w wersji 5-posiłkowej stanowi zbilansowane całodzienne posiłki i zaleca się Klientom jedzenie wyłącznie dostarczonych produktów. Dodatkowo zaleca się picie co najmniej 2 litrów niesłodzonych napojów dziennie.
Klienci stosujący Catering, a mający szczególne zaburzenia metaboliczne, mogą nie osiągnąć oczekiwanego spadku masy ciała. W takich przypadkach zalecamy konsultację lekarską i wdrożenie zalecanego leczenia.
Operator nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające ze spadku lub braku spadku masy ciała. Opłata za program następuje przelewem bankowym za cały okres programu z góry. Wpłatę należy wnieść na rachunek o numerze 42 1090 2835 0000 0001 3541 7003

Płatności kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzone są za pośrednictwem Serwisu PayU.

Faktura VAT jest wystawiana na życzenie Klienta i wysyłana na wskazany adres e-mai. mailmailemmailemmainwsadres.wskaadreswskazanprzez Klienta.


Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dni ustawowo wolnych w godzinach 5:00-10:00. Klient jest zobowiązany do określenia co najmniej jednogodzinnego czasu dostaw w godzinach 5:00-10:00. Zestaw na niedzielę dowożony jest razem z zestawem sobotnim. Obszar bezpłatnych dostaw obejmuje Rzeszów i Łańcut. Poza tym obszarem dostawy są możliwe za pobraniem dodatkowej indywidualnie ustalonej opłaty. Klient ma możliwość zmiany adresu i czasu dostawy nie później niż 48h roboczych przed dostawą. Zmiana jest uznana za przyjętą po zwrotnym potwierdzeniu przyjęcia zmiany. Harmonogramy dostaw na dni świąteczne są określane osobno.


Operator nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie dostawy przez Klienta w ustalonym przedziale czasowym oraz miejscu. W przypadku niedostarczenia posiłków w ustalony sposób z winy Operatora, Operator zobowiązuje się do automatycznego wydłużenia programu o jeden dzień.


Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej i/lub telefonu w zależności od podanych danych, w celach związanych z realizacją zamówień oraz kontaktu w celu ewentualnej kontynuacji abonamentów lub w przypadku proponowania nowych produktów lub promocji, zgodnie z „Ustawą o Ochronie danych Osobowych” z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Składający zamówienie potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje wszystkie warunki niniejszego regulaminu.