Catering dietetyczny taniej

 

Oto nasze stałe sposoby, dzięki którym Twój catering dietetyczny będzie jeszcze tańszy !


Tydzień gratis!

12 tygodni – 1 gratis.
Przy zamówieniu na 12 tygodni złożonym do 30 czerwca 2017 – 1 tydzień gratis! Na realizację przeznaczamy do 6 miesięcy. Możliwa jest płatność w ratach.  Tydzień gratis wyliczany według aktualnego cennika. 

 

 

 

 

3 dni gratis - dla Stałych Klientów!

Jesteś z nami od minimum 3 miesięcy? Waga leci w dół, Twoje samopoczucie znacząco się poprawiło - i chcesz zostać z nami na dłużej? Doceniamy fakt, że smakuje Ci nasza kuchnia! Dlatego za każde wykorzystane 90 dni abonamentu - podarujemy Ci 3 dni diety gratis! W każdym momencie możesz sprawdzić stan swoich abonamentów tak aby wiedzieć, kiedy do Twojego abonamentu powinniśmy dopisać gratis!* 

*nie dotyczy zestawów zakupionych z wykorzystaniem kodów rabatowych.

 

 

 

Newsletter dla Łowców Promocji!

Lubisz być na czasie ze wszelkimi zniżkami? Zapisz się do naszego Newslettera i nie pozwól aby ominęły Cię promocje do nawet  -90%! (zapisz się!)

 

 

 

 

 


 

Dla biurowców

5 posiłków za 35 zł dziennie.

Jeżeli jesteś pracownikiem biura lub korporacji, zaproś koleżanki i kolegów z pracy do wspólnego zamawiania cateringu na ten sam adres. Cena dzienna za 5 posiłków z dostawą może spaść do 35 zł dziennie przy zebraniu grupy minimum 5 osób. Dodatkowo, dla osoby która podejmie się zorganizowania grupy przewidujemy dodatkowy rabat. Za niecałe 35 zł otrzymasz 5 posiłków z dostawą każdego dnia. Obniżkę można też podzielić na wszystkich uczestników grupy po równo.  Osoba kontaktowa w przypadku zamówień korporacyjnych i współpracy: 

Tel : 515 726 655,   E-mail : grupowe@spokobox.eu

 


Dla trenerów fitness

Mini pensja dla trenera.
Jeżeli jesteś trenerem fitness, trenerem personalnym lub innego rodzaju profesjonalistą, który może a nawet powinien polecać catering dietetyczny fitness jako uzupełnienie swojej oferty, zapraszamy do kontaktu. Twój podopieczny, powołując się na Ciebie otrzyma 5% zniżki ceny na każdy Program, a Ty otrzymasz prowizję w podziękowaniu za polecenie. W sprawie wysokości prowizji oraz warunków współpracy zapraszamy do kontaktu.