Detox metodą Cold Press - FAQ

COLD PRESS:

– Co odróżnia soki Cold Press od innych?

Metoda stosowana przy produkcji soków SpokoSOK, jest innowacyjną metodą tłoczenia soku na zimno.  Proces ten pozwala zachować wszelkie drogocenne właściwości soków, takie jak: witaminy, smak, kolor. Maszyna cold press,  nie nagrzewa się, co gwarantuje otrzymanie soku najwyższej świeżości.

– Co zrobić jeśli smak soku różni się od tego w poprzedniej kuracji, bądź na dnie butelki pozostaje osad?

Smak soku może różnić się nieznacznie w zależności od pory roku i temperatury, w której dojrzewały owoce. Osad jest jak najbardziej bezpieczny, świadczy bowiem o naturalności soku. Nie we wszystkich sokach pojawi się osad, ponieważ każdy skład naszych SpokoSOKÓW jest inny.  Jeśli zauważymy osad, wystarczy kilkukrotnie mocno potrząsnąć butelką, tak aby zawartość się wymieszała, a smak był pełen.

– Jak długo soki zachowują świeżość?

Zależy nam, aby każdy nasz Klient otrzymywał jak najświeższe soki, dlatego dostawy odbywają się codziennie, a jedynie w sobotę na 2 dni.  W celu zachowania świeżości soku proponujemy naszym klientom, aby czas 48 h od daty produkcji był maksymalnym terminem przydatności do spożycia.

 Zalecamy również przechowywanie soków w lodówce, bądź w termoboxie, w którym soki są dostarczane. Wkład chłodzący umieszczony w pudełku, utrzymuje niską temperaturę do 24 godzin.

 

DETOKS SOKOWY:

Dlaczego diety sokowe stały się teraz takie popularne?

Trend zdrowego stylu życia rozpoczął się od dobrze już znanej diety pudełkowej. SpokoBOX to pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków z dostawą pod same drzwi domu. Nie tylko oszczędza nasz czas, ale przede wszystkim dba o nasze zdrowe i odpowiednio w racjonalny sposób, pomaga zrzucić nadprogramowe kilogramy. Pomysł na dietę sokową pojawił się kilka miesięcy temu. Szukaliśmy sposobu na zdrowy detoks, pełen smaku, witamin i popularnych superfoods.

Czy to na pewno jest zdrowe?

Jest to dieta restrykcyjna, która posiada swoje ograniczenia, ale jeśli ich przestrzegamy, dieta będzie nam służyła. Dieta oparta na sokach, nie powinna być stosowana dłużej niż 14 dni. Osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z detoksem, polecamy kuracje 3 dniowe. Wówczas, organizm może zaadoptować się do obniżonego bilansu kalorycznego, a my możemy stopniowo taką kurację wydłużać.

Czy dieta sokowa jest dla każdego?

Dieta ta posiada pewne obostrzenia, których przestrzegamy w SpokoSOK. Z diety tego typu nie powinni korzystać diabetycy, kobiety w ciąży oraz mamy karmiące. Również osoby z niewydolnością nerek lub wątroby nie powinny podejmować diety opartej na sokach.

Czy to dobry pomysł na zrzucenie kilogramów na przykład przed ślubem?

Jak najbardziej! Detoks sokowy pomoże nie tylko zrzucić kilka kilogramów przed samą ceremonia, ale również doda energii, która na pewno przyda się każdej pannie młodej. Dodatkowo nasz sok SpokoSKIN  z formułą beauty, dzięki zawartości kolagenu nawilży skórę, ujędrni ją i doda blasku. Sprawdzi się więc idealnie podczas wielkich uroczystości 

 

Zamówienia i dostawy:

– Jak szybko można  otrzymać  pierwszą dostawę?

Zamówienia przyjęte przed godziną 10 rano, zostaną dostarczone w kolejnym dniu roboczym. Natomiast zamówienia przyjęte po godzinie 10, zostaną dostarczone  na drugi dzień od złożenia zamówienia.

– Czy można zamówić dietę z dostawą?

Oczywiście!  Dostawy odbywają się codziennie między godziną 04.00 a 10.00 rano.  Podczas składania zamówienia klient określa przedział godzinowy dostawy. Wyjątkiem są miejscowości podwarszawskie. Tam kurier pojawia się około godziny 05 rano.

– Czy można rozpocząć dietę w poniedziałek?

Jak najbardziej. Dostawy SpokoSOK odbywają się od poniedziałku do soboty.  W przypadku zamówień weekendowych, w sobotę kurier dostarcza 2 pakiety SpokoSOK.

– Czy dostawa może być w niedzielę?

Dostawy weekendowe odbywają się w sobotę. Wówczas kurier dostarcza pakiety na dwa dni (na sobotę i na niedzielę).

– Czy mogę zamówić  kilka pakietów na raz?

Tak. Bez problemu przygotujemy kilka pakietów dla kilku osób.  Wspólna dostawa dla minimum 2 osób pod jeden adres obniża dzienny koszt kuracji SpokoSOK. Warto więc zamówić detoks wraz z przyjaciółkami lub rodziną!