FAQ - PYTASZ - ODPOWIADAMY

Dopiero  rozpoczynasz swoją przygodę z dietą pudełkową SpokoBOX?

A może jesteś już stałym wyjadaczem i o cateringach wiesz wszystko!?

Niezależnie od tego jak zaawansowana jest Twoja przygoda z cateringiem dietetycznym - nasz Zespół przygotował odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania :)

 

 

 1. W jakich godzinach odbywają się dostawy?

Wszystko zależy od miasta. W Warszawie dostawy odbywają się w godzinach: 04:00-10:00, w przypadku miejscowości podwarszawskich przedział ten to: 04:00-06:00.

W Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu dostawy odbywają się do godziny 08:00.

Cała lista miejscowości oraz godzin znajduje się tutaj: Mapy dostaw SpokoBOX.

 1. Czy można wybrać przedział czasowy dostaw?

Oczywiście! Wszystkie nasze dostawy odbywają się w godzinach wczesnoporannych.  Staramy się spełniać życzenia naszych Klientów, jeżeli chodzi o preferowane godziny dostawy.

Przyjmujemy przedział minimum 1 pełnej godziny na dostawę (np. 06:00-07:00). 

W tym czasie kurier zobowiązany jest dostarczyć zamówiony zestaw.

Większość miejscowości posiada jednak odgórnie określony czas dostawy wynikający z logistyki firmy kurierskiej. Istnieje możliwość wskazania różnych godzin dostaw  dla dostaw w dni robocze, oraz w dni weekendowe.

 1. Czy dostawy realizowane są codziennie?

Nasze dostawy odbywają się od poniedziałku do soboty. Każdego dnia kurier dostarcza świeżo przygotowany zestaw SpokoBOX.

 1. Czy można wykupić zestaw testowy?

W naszej ofercie, aby przetestować wybraną dietę SpokoBOX, wystarczy zamówić dowolny 1 dzień diety. Zalecamy jednak wykupienie minimum 3 dniowgo abonamentu, aby ocena mogła być miarodajna a nasz Klient mógł poznać więcej smaków SpokoBOX! Przejdź do panelu zamówienia

 1. Na czym polega zniżka za wspólną dostawę?

Jest to nasza stała promocja! Warunkiem jest dostawa zestawów SpokoBOX dla minimum 2 osób pod taki sam adres oraz w tych samych dniach harmonogramu dostaw. Wówczas każda osoba otrzymuje każdego dnia zniżkę – 3 zł. Opcja dostępna jest w naszym sklepie internetowym jak również podczas składania zamówień telefonicznie bądź mailowo.  Odkryj wszystkie promocje SpokoBOX

 1. Do której godziny można zmienić adres dostawy na następny dzień?

W przypadku pilnego wyjazdu, choroby bądź innych okoliczności z łatwością przyjmujemy zmianę adresu dostawy na następny dzień. Informacja taka musi do nas wpłynąć maksymalnie do godziny 14:00 w dniu poprzedzającym dostawę.

 1. Czy w trakcie abonamentu można zmienić rodzaj diety lub kaloryczność?

Jesteśmy elastyczni, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Jeżeli początkowo wybrana dieta, nie spełnia oczekiwań postaramy się znaleźć taką z naszej oferty, która będzie idealnie dopasowana. W razie potrzeby, odpowiednio przeliczymy wycenę dla nowej diety bądź zmienimy długość dostaw. Wszystko po to, aby zmiana nie wymagała dodatkowych kosztów, a nadal cieszyć się smakiem i jakością SpokoBOX.

Skorzystaj z pomocy dietetyka SpokoBOX

 1. Czy można korzystać z wykluczeni składników, w jaki sposób?

W naszej ofercie oprócz programów stworzonych z myślą o specyfIncznych potrzebach organizmu (np.dieta bez laktozydieta bez glutenu), istnieje możliwość wykluczenia 2 produktów. W związku z procesem produkcyjnym wykluczenia nie mogą dotyczyć takich jak: cebula, czosnek. Dokładna tabela wykluczeni (TABELA W PRZYGOTOWANIU).

 1. Kiedy najpóźniej można odwołać dostawę na następny dzień?

Zgodnie z naszym regulaminem oraz wymogami logistycznymi odwołania oraz przesunięcia dni dostaw możliwe są z 2 dniowym wyprzedzeniem. Niestety ze względów produkcyjnych, nie ma możliwości anulowania dostaw z dnia na dzień.

 

 1. Jak wygląda dostawa zestawów na weekend?

Dostawy weekendowe odbywają się w sobotę w godzinach wczesno porannych. Weekendowa dostawa zawiera zestawy na 2 dni (sobotę i niedzielę). Tak więc zamówienia złożone tylko na niedzielę, również będą dostarczone w sobotę.

 

 1. Na jak długo można zawiesić dostawy abonamentu?

Rozumiemy, że życie każdego może zaskoczyć. Dlatego w SpokoBOX dopuszczamy w sytuacjach wyjątkowych na zawieszenie opłaconego już abonamentu. Długość zawieszenia, ustalana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami