Jakub Kucner

Trener personalny z profesjonalną licencja, model oraz Mister PNŚ!

Jakub Kucner to odzwierciedlenie marzeń Kobiet epoki social mediów!

 

 

Jest jednym z najaktywniejszych gwiazd portali społecznościowych, o czym świadczą chociażby te liczby: Facebook: 21 tysięcy fanów, Instagram: 53 tysiące obserwujących, Snapchat: 32 tysiące fanów!

Oprócz aktywności na portalach społecznościowych, Jakub Kucner trenuje grupę podopiecznych, którzy z jego pomocą zmieniają swoje sylwetki i podejście do zdrowego trybu życia.

Co więcej Jakub próbuje swoich sił jako model oraz aktor. W najbliższym sezonie widzowie i fani będą mogli zobaczyć go w serialu TVP 2 : Na Sygnale!

Od kilku dniu zacząłem korzystać z diety Spoko Box. Pierwsze zmiany jakie zauważyłem, to lepsze samopoczucie. Nie czuje się tak obciążony i pełny. Posiłki są doskonale zbilansowane kalorycznie, co daje bardzo dobre przyswajanie ich przez organizm a także wpływa odpowiednio na prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu. Przy tym czuje się najedzony i nasycony.

Natomiast jeżeli chodzi o sprawy związane z sylwetka to pierwsza różnicą jaką zobaczyłem jest bardzo dobre spalanie tkanki tłuszczowej, szczególnie z okolic brzucha przy braku utraty masy mięśniowej. Kaloryczność która wybrałem jest optymalna dla mojego organizmu.

Podsumowując dietę Spoko Box mogę śmiało powiedzieć, ze jest ona doskonałym wyborem dla osób aktywnych, ceniących wygodę oraz prawidłowy sposób odżywiania.

Jakub Kucner
Trener personalny, trener fitness