O firmie

Anna Szczypek

Psychodietetyk, Prezes firmy SpokoBOX Catering dietetyczny, wiele lat pracowała w marketingu i sprzedaży w korporacjach i dużych oraz średnich firmach. Aktualnie otwiera kolejne filie swojej działalności w innych miastach.

Jak powiedział Werner Niefer, członek zarządu marki Mercedes Benz : „Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji.”

SpokoBOX Catering dietetyczny założyłam ponad 3 lata temu jako odzwierciedlenie pasji i marzeń. Wraz z całym zespołem SpokoBOX cały czas pracujemy nad rozwojem, ulepszamy menu i sposób działania, poszerzamy ofertę, pozyskujemy nowych partnerów i ambasadorów, wchodzimy do nowych miast.

Praca zespołowa to podstawa prawidłowego i skutecznego realizowania celów, jednak w firmie SpokoBOX, czynnikiem, który wyróżnia, wzmacnia oraz motywuje do ciągłego rozwoju, jest czynnik kobiecy. SpokoBOX to w 100% zespół kobiecy. Marka SpokoBOX jest dowodem na to, że w kobietach tkwi siła, która może zmotywować do podejmowania wyzwań, budowania własnej przyszłości. Dowodem na to, że przy wsparciu innych kobiet, można stworzyć silną, nowoczesną firmą, której urok tkwi w oferowaniu klientom prawdziwych usług, tworzonych z miłości i pasji.

Anna Szczypek, założycielka i właścicielka SpokoBOX Catering dietetyczny

 

 

Nasze osiągnięcia - sprawdź kto nas docenił:

 

  • Nagroda Wiktorii

Nagroda Wiktorii to nagroda przyznawana od 20 lat przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców.

Laureaci to osoby, które w sposób wybitny przyczyniły się do rozwoju rodzimych przedsiębiorstw.

Nagrodę z rąk Prezesa Izby Pana Waldemara Piórka odebrała założycielka firmy, Pani Anna Szczypek.

  • Złoty Widelec to nagroda przyznawana w plebiscycie Warszawa od Kuchni.

Laureatami konkursu od wielu lat są najlepsze restauracje na terenie Warszawy a cała inicjatywa zdobyła rekomendację władz miasta stołecznego Warszawy. W roku 2017, po raz pierwszy został wyróżniony również catering dietetyczny.

Pierwszym laureatem, została firma SpokoBOX Catering dietetyczny, a statuetkę z rąk organizatora odebrały wspólnie Pani Anna Szczypek, założycielka marki, oraz Pani Wioletta Krzysztoń, szef kuchni SpokoBOX.

 

  • Lwice Biznesu 2016

 

Statuetki „Lwicy Biznesu 2016”, przyznawane były w plebiscycie luksusowego magazynu Law Business Quality.

W gronie wielu twórczych, przedsiębiorczych Kobiet, których kariera rozwija się od wielu lat, znalazła się również Pani Anna Szczypek.

 

  • Local Star Groupon


Wyróżnienie „Local Stars  od portalu Groupon otrzymaliśmy już dwukrotnie!

Pierwszą gwiazdkę zdobyliśmy  już w roku 2016 - na początku istnienia naszej firmy. 

Kolejną otrzymaliśmy za rok 2018! 

Wyróżnienie Przyznawane jest na podstawie popularności oferty marki na portalu Groupon, jak również na podstawie opinii klientów portalu.

Przy tak dużej konkurencji, oraz popularności diet pudełkowych, powyższe wyróżnienie jest dowodem jakości i smaku SpokoBOX!

 

  • Wyróżnienie SPWS


Pani Anna Szczypek, która stworzyła firmę SpokoBOX, rozpoczęła swoją pracę od ukończenia z wyróżnieniem studiów na kierunku Psychodietetyki, jednej z renomowanych uczelni Warszawskich (SWPS), oraz stworzenia Metody Równowagi Metabolicznej.

Metoda i jej zamysł została doceniona oraz wyróżniona przez władze uczelni. Dyplom Pani Anny Szczypek został wyróżniony na tle innych prac, jako innowacyjny i przyszłościowy, w odniesieniu do szerzących się zmian środowiskowych, które mają nieodzowny wpływ na metabolizm oraz teorię zdrowego odżywiania w Europie.

Na podstawie opracowanej metody, przygotowywane są wszystkie przepisy, które pojawiają się w dostawach cateringu dietetycznego SpokoBOX,a klienci mogą na własnej skórze odczuć skuteczność wprowadzonej przez Panią Annę Szczypek metody.

  • Zero BPA

Jeżeli produkty zawierają substancje szkodliwe np. bisfenol (BPA) producent jest zobligowany poinformować o tym Klienta, uwzględniając to np. w deklaracji zgodności. Opakowania stosowane przez SpooBOX nie posiadają substancji szkodliwych. Dowodem na to jest deklaracja zgodności dla Pojemników PP.