O firmie

SpokoBOX Catering dietetyczny, to firma stworzona z połączenia pasji i wiedzy.

Powstałe menu bazuje na podstawie Metoda Równowagi Metabolicznej stworzonej przez Założycielkę firmy – Panią Annę Szczypek.

 

Niespełna 5 letni dorobek firmy to baza ponad 6 tysięcy klientów,11-stu różnorodnych programów dietetycznych

(w tym dieta Hashimoto, dieta Bez Glutenu, Post wg dr Dąbrowskiej).

SpokoBOX Catering dietetyczny jako pierwsza firma w Polsce oferuje dietę pudełkową dedykowaną osobom walczącym z chorobą immunologiczną tarczycy – Hashimoto

Profesjonalny dobór pracowników zapewnia Klientom personalizację usługę najwyższym poziomie, oraz stały rozwój oferty programowej. 

 Rozszerzony zakres działalności SpokoBOX Catering dietetyczny obejmuje bowiem kolejne miasta w całej Polsce.  

 

Nasze osiągnięcia - sprawdź kto nas docenił:

 

Zdrowa Marka Roku 2019! 

Nasze najświeższe osiągnięcie! W czerwcu 2019 roku marka SpokoBOX została uznana za Zdrową Markę! 

To wielkie szczęście,że trud i pasja całego Zespołu zostały docenione tym oto medalem, który świadczynie tylko o tym, że to co robimy robimy dobrze. Świadczy przede wszystkim o jakości naszych potraw, ich smaku oraz o najwyższej jakości usług.

Nagroda Wiktorii

Nagroda Wiktorii to nagroda przyznawana od 20 lat przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców.

Laureaci to osoby, które w sposób wybitny przyczyniły się do rozwoju rodzimych przedsiębiorstw.

Nagrodę z rąk Prezesa Izby Pana Waldemara Piórka odebrała założycielka firmy, Pani Anna Szczypek.

Złoty Widelec - najlepszy Warszawski catering dietetyczny

Złoty Widelec to nagroda przyznawana w plebiscycie Warszawa od Kuchni.
Laureatami konkursu od wielu lat są najlepsze restauracje na terenie Warszawy a cała inicjatywa zdobyła rekomendację władz miasta stołecznego Warszawy. W roku 2017, po raz pierwszy został wyróżniony również catering dietetyczny.

Pierwszym laureatem, została firma SpokoBOX Catering dietetyczny, a statuetkę z rąk organizatora odebrały wspólnie Pani Anna Szczypek, założycielka marki, oraz Pani Wioletta Krzysztoń, szef kuchni SpokoBOX.

 

Local Star Groupon


Wyróżnienie „Local Stars  od portalu Groupon otrzymaliśmy już dwukrotnie!

Pierwszą gwiazdkę zdobyliśmy  już w roku 2016 - na początku istnienia naszej firmy. 

Kolejną otrzymaliśmy za rok 2018! 

Wyróżnienie Przyznawane jest na podstawie popularności oferty marki na portalu Groupon, jak również na podstawie opinii klientów portalu.

Przy tak dużej konkurencji, oraz popularności diet pudełkowych, powyższe wyróżnienie jest dowodem jakości i smaku SpokoBOX!

Lwice Biznesu 2016

Statuetki „Lwicy Biznesu 2016”, przyznawane były w plebiscycie luksusowego magazynu Law Business Quality.

W gronie wielu twórczych, przedsiębiorczych Kobiet, których kariera rozwija się od wielu lat, znalazła się również Pani Anna Szczypek.

Wyróżnienie SWPS


Pani Anna Szczypek, która stworzyła firmę SpokoBOX, rozpoczęła swoją pracę od ukończenia z wyróżnieniem studiów na kierunku Psychodietetyki, jednej z renomowanych uczelni Warszawskich (SWPS), oraz stworzenia Metody Równowagi Metabolicznej.

Metoda i jej zamysł została doceniona oraz wyróżniona przez władze uczelni. Dyplom Pani Anny Szczypek został wyróżniony na tle innych prac, jako innowacyjny i przyszłościowy, w odniesieniu do szerzących się zmian środowiskowych, które mają nieodzowny wpływ na metabolizm oraz teorię zdrowego odżywiania w Europie.

Na podstawie opracowanej metody, przygotowywane są wszystkie przepisy, które pojawiają się w dostawach cateringu dietetycznego SpokoBOX,a klienci mogą na własnej skórze odczuć skuteczność wprowadzonej przez Panią Annę Szczypek metody.

Zero BPA

Jeżeli produkty zawierają substancje szkodliwe np. bisfenol (BPA) producent jest zobligowany poinformować o tym Klienta, uwzględniając to np. w deklaracji zgodności. Opakowania stosowane przez SpooBOX nie posiadają substancji szkodliwych. Dowodem na to jest deklaracja zgodności dla Pojemników PP.