Paulina Holz

Dbamy o figurę aktorek…


AKTORKA FILMOWA I TEATRALNA, MAMA DWÓCH CÓREK (TOSI I MARCYSI), WEGANKA, AUTORKA KSIĄŻEK, PASJONATKA JOGI, TRENERKA KETTLEBELL POLSKA.

 

 

 

SAMA O SOBIE:

„uczę siebie i innych jak spełniać marzenia. Praktykuję jogę, biegam, uwielbiam wyzwania ale wiem, że dopóki nie ruszysz tyłka z kanapy to świat nie pokaże Ci jaki jest piękny a Ty nie dowiesz się na ile Cię stać. Całe dorosłe życie pracuję jako aktorka. Zmusza mnie to do przekraczania własnych granic i wychodzenia ze strefy komfortu. Jednak nigdy nie przyszło mi do głowy, że przyjdzie dzień, w którym przebiegnę maraton, napiszę książkę o jodze czy wreszcie założę z dumą koszulkę instruktorki Strong First. Jednak nie osiadam na laurach. Szkolę się dalej, uczę się jak uczyć Ciebie, szukam swojej drogi w sporcie. Pasjonuje mnie specyfika treningu kobiecego, zapobieganie kontuzjom, łączenie różnych dyscyplin i budowanie silnej, odpornej psychiki poprzez pracę nad silnym, sprawnym ciałem. Pamiętaj…”mistrz więcej razy odniósł porażkę niż początkujący podjął próbę” więc…do roboty!”

 

W moim niesamowicie zabieganym zawodowym, sportowym i wegańskim życiu bardzo trudno codzienne zadbać o zbilansowane posiłki. Jestem od lat przyzwyczajona do jedzenia w konkretnych porach ale nie zawsze mam czas przygotować sobie kilka posiłków na cały dzień poza domem. SpokoBOX dba o mnie o moje wyniki sportowe, regenerację, figurę a przede wszystkim o mój czas. Lubie to, ze rano czy wieczorem nie muszę tracić go na przygotowywanie posiłków a mogę poświęcić moim córeczkom każdą wolną chwilę…

Paulina Holtz
Aktorka filmowa i teatralna, trenerka Kettlebel