Promocje

 

Oto nasze stałe sposoby, dzięki którym Twój catering dietetyczny będzie jeszcze tańszy !

 

W grupie raźniej! 

Po 3 zł taniej dla 2 osób. Przy zamówieniu 2 lub więcej zestawów cateringu dietetycznego pod ten sam adres, cena każdego zestawu zostaje obniżona o 3zł!

 

 

 

 


Tydzień gratis!

12 tygodni – 1 gratis.
Przy zamówieniu na 12 tygodni – 1 tydzień gratis! Na realizację przeznaczamy do 6 miesięcy. Możliwa jest płatność w ratach.  Tydzień gratis wyliczany według aktualnego cennika. Promocja dodaje się do promocji „W grupie raźniej”.

 

 

 

 

Dla biurowców

5 posiłków za 39 zł.
Jeżeli jesteś pracownikiem biura lub korporacji, zaproś koleżanki i kolegów z pracy do wspólnego zamawiania na ten sam adres. Cena dzienna za 5 posiłków z dostawą może spaść do 39 zł dziennie brutto.Biurowiec-Green-Day-we-Wroclawiu-PFMdL2Warunkiem jest zebranie minimum 10 osób. Dodatkowo, dla osoby, która podejmie się zorganizowania grupy przewidujemy jeszcze 25% obniżki od poniższych cen. Za niecałe 30 zł otrzymasz 5 posiłków z dostawą każdego dnia. Obniżkę można też podzielić na wszystkich uczestników grupy po równo.  Osoba kontaktowa w przypadku zamówień korporacyjnych i współpracy: 

 

Kierownik działu klientów korporacyjnych:  Zofia Graniewska 515 726 655, grupowe@spokobox.eu

 


Dla trenerów fitness

Mini pensja dla trenera.
Jeżeli jesteś trenerem fitness, trenerem personalnym lub innego rodzaju profesjonalistą, który może a nawet powinien polecać catering dietetyczny fitnessjako uzupełnienie swojej oferty, zapraszamy do kontaktu. Twój podopieczny, powołując się na Ciebie otrzyma 5% zniżki ceny na każdy Program, a Ty otrzymasz prowizję w podziękowaniu za polecenie. W sprawie wysokości prowizji oraz warunków współpracy zapraszamy do kontaktu. Promocja dodaje się do promocji „W grupie raźniej”.

 

 

Polecaj i zarabiaj!Twoi bliscy również zasługują na świetną sylwetkę.Poleć im nasz catering dietetyczny SpokoBOX, a w zamian za każdy wykupionych przez nich dzień otrzymasz 1 zł!(20 dni zamówienia znajomego z Twojego polecenia - 20 zł rabatu dla Ciebie!)