Szczecin - catering dietetyczny

 

Zakres dostaw na terenie Szczecina i okolic

 

 

Jeżeli Twoja lokalizacja znajduje się na granicy zakresu lub zaraz poza nim, skontaktuj się z nami w celu upewnienia się, że nasi kurierzy są w stanie dostarczyć do Ciebie dietę.

 

Dostawy diety są realizowane w godzinach :

Szczecin - do 7:00

Stargard - do 7:30

Pozostałe miejscowości - do 8:00

Jeżeli chcesz otrzymywać posiłki we wcześniejszych godzinach niż wyznaczone powyżej, prosimy o kontakt w celu ich potwierdzenia. Dostawy są realizowane do danej godziny. Nie posiadamy możliwości wskazania dokładnego zakresu godzin w jakich ma się odbywać dostawa, np. 7:00 - 7:30 lub od 6:00.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta.

Tel: 601 551 550

Email: spokobox@spokobox.eu

 

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-17:00.

W przypadku braku dostawy do wyznaczonej godziny proszę dzwonić na tel. 575-505-885 (od poniedziałku do soboty, tylko w godzinach 04:00 – 10:00, i tylko w sprawie dostaw).

SpokoBOX działa na terenie Szczecina i okolic. Bezpłatna dostawa obowiązuje w Szczecinie i okolicach (zaznaczone na niebiesko).

 

Obsługiwane miejscowości :

Szczecin, Bartoszewo, Bezrzecze, Bystra, Czarna Łąka, Dobra, Dołuje, Goślice, Grzepnica, Inoujście, Kamieniska, Kurów, Leśno Górne, Mierzyn, Morawsko, Ostoja, Pilchow, Police, Przecław, Przęsocin, Przylep, Rajkowo, Siedlice, Stare Leśno, Tanowo, Trzeszczyn, Ustowo, Wilcze Bagno, Wołczkowo, Załom, Zdunowo