FAQ - PYTASZ - ODPOWIADAMY

 

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z dietą pudełkową SpokoBOX?

A może jesteś już stałym wyjadaczem i o cateringach wiesz wszystko?

Niezależnie od tego jak zaawansowana jest Twoja przygoda z cateringiem dietetycznym, nasz Zespół przygotował odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania :)

 

 1. W jakich godzinach odbywają się dostawy?

Wszystko zależy od miasta. W Warszawie dostawy odbywają się w godzinach: 03:00-10:00, w przypadku miejscowości podwarszawskich przedział ten to: 02:00-06:00. W Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz pozostałych miastach dostawy odbywają się do godziny 07:00 lub 08:00. Cała lista miejscowości oraz godzin znajduje się tutaj: Mapy dostaw SpokoBOX.

 

 1. Czy można wybrać przedział czasowy dostaw?

We wszystkich dostępnych miejscowościach jest odgórnie określony zakres godzinowy w jakim odbywają się dostawy. Przykładowo, w Warszawie dostawy odbywają się w zakresie 03:00 - 10:00, w Krakowie 03:00 - 08:00, a w Łodzi 01:00 - 7:00. Istnieje możliwość określenia węższego zakresu godzin dostaw, np. żeby w Krakowie paczka została dostarczona do 6:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z BOK. Tylko na terenie Warszawy istnieje możliwość wskazania min. 2-godzinnego zakresu (np. 5:00 - 7:00), w jakim ma pojawić się paczka.

 

 1. Czy dostawy realizowane są codziennie?

Nasze dostawy odbywają się od poniedziałku do soboty. Każdego dnia kurier dostarcza świeżo przygotowany zestaw SpokoBOX.

 

 1. Czy można wykupić zestaw testowy?

W naszej ofercie, aby przetestować wybraną dietę SpokoBOX, wystarczy zamówić dowolny 1 dzień diety. Zalecamy jednak wykupienie minimum 3 dniowgo abonamentu, aby ocena mogła być miarodajna, a nasz Klient mógł poznać więcej smaków SpokoBOX! Przejdź do panelu zamówienia

 

 1. Czy można zamówić dietę składającą się z mniejszej ilości posiłków, np. z 3 lub 4?

W większości z oferowanych przez nas diet istnieje możliwość rezygnacji ze śniadania lub kolacji, co dodatkowo obniża cenę dzienną zestawu o 6zł. Należy jednak pamiętać, iż w przypadku rezygnacji z danego posiłku, wartość kaloryczna całego zestawu maleje o wartość kaloryczną tego posiłku. Dodatkowo, posiadamy programy dietetyczne, które bazowo zakładają mniejszą ilość posiłków, np. dieta ketogeniczna - 4 posiłki dziennie. Przejdź do panelu zamówienia

 

 1. Czy rezygnacja ze śniadania/kolacji w danej diecie obniża kaloryczność całego zestawu?

Tak. W przypadku rezygnacji ze śniadania lub kolacji w danej diecie, wartość kaloryczna całego zestawu będzie niższa o wartość kaloryczną tego posiłku. Wartość kaloryczna śniadania lub kolacji stanowi ok. 20-25% łącznej wartości kalorycznej zestawu. Przykładowo, przy rezygnacji ze śniadania w programie 1200kcal łączna kaloryczność zestawu będzie wynosić ok. 950kcal. Przejdź do panelu zamówienia 

 

 1. Do której godziny można zmienić adres dostawy na następny dzień?

W przypadku pilnego wyjazdu, choroby bądź innych okoliczności z łatwością przyjmujemy zmianę adresu dostawy na następny dzień. Informacja taka musi do nas wpłynąć maksymalnie do godziny 14:00 w dniu poprzedzającym dostawę.

 

 1. Czy w trakcie abonamentu można zmienić rodzaj diety lub kaloryczność?

Jesteśmy elastyczni, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Jeżeli początkowo wybrana dieta nie spełnia oczekiwań, postaramy się znaleźć taką z naszej oferty, która będzie idealnie dopasowana. W razie potrzeby, odpowiednio przeliczymy wycenę dla nowej diety, bądź zmienimy długość dostaw. Wszystko po to, aby zmiana nie wymagała dodatkowych kosztów, a Klient mógł nadal cieszyć się smakiem i jakością SpokoBOX.

Skorzystaj z pomocy dietetyka SpokoBOX

 

 1. Czy można korzystać z wykluczeń składników i w jaki sposób?

W naszej ofercie oprócz programów stworzonych z myślą o specyfIncznych potrzebach organizmu (np.dieta bez laktozydieta bez glutenu), istnieje możliwość wykluczenia 2 produktów. W związku z procesem produkcyjnym wykluczenia nie mogą dotyczyć takich jak: cebula, czosnek. Dokładna tabela wykluczeni (Sprawdź tabelę wykluczeń).

 

 1. Kiedy najpóźniej można odwołać dostawę z danego dnia?

Zgodnie z naszym regulaminem oraz wymogami logistycznymi, odwołania oraz przesunięcia dni dostaw możliwe są najpóźniej do godz. 10:00 na jeden dzień przed planowaną dostawa.

 

 1. Jak wygląda dostawa zestawów na weekend?

Dostawy weekendowe odbywają się w sobotę w godzinach wczesnoporannych. Weekendowa dostawa zawiera zestawy na 2 dni (sobotę i niedzielę). Tak więc zamówienia złożone tylko na niedzielę, również będą dostarczone w sobotę.

 

 1. Na jak długo można zawiesić dostawy abonamentu?

Rozumiemy, że życie każdego może zaskoczyć. Dlatego w SpokoBOX dopuszczamy w sytuacjach wyjątkowych na zawieszenie opłaconego już abonamentu. Długość zawieszenia, ustalana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami

 

 1. Kiedy najpóźniej mogę opłacić zamówienie?

Zachęcamy do opłacania zamówień zaraz po ich złożeniu, korzystają z szybkich płatności Przelewy24. W ten sposób Twoje zamówienia mogą zostać przyjęte do realizacji w najszybszym możliwym terminie. W przypadku opłacania zamówień w sposób tradycyjny (przelewem bankowym lub przez oddział płatniczy), wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie najpóźniej do godziny 10:00 rano na dzień przed pierwszą planowaną dostawą, dlatego też prosimy o przesyłanie, możliwie jak najwcześniej, potwierdzeń płatności na nasz adres mailowy - spokobox@spokobox.eu - co pozwoli nam na bezproblemowe uruchomienie zamówień. W przypadku braku potwierdzenia oraz płatności do godz. 10:00 rano na dzień przed planowaną dostawą, zamówienia mogą zostać anulowane lub termin ich realizacji może ulec zmianie.