FAQ - PYTASZ - ODPOWIADAMY

 

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z dietą pudełkową SpokoBOX?

A może jesteś już stałym wyjadaczem i o cateringach wiesz wszystko?

Niezależnie od tego jak zaawansowana jest Twoja przygoda z cateringiem dietetycznym, nasz Zespół przygotował odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania :)

 

 1. W jakich godzinach odbywają się dostawy?

Wszystko zależy od miasta. W Warszawie dostawy odbywają się w godzinach: 04:00-10:00, w przypadku miejscowości podwarszawskich przedział ten to: 02:00-06:00. W Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz pozostałych miastach dostawy odbywają się do godziny 07:00 lub 08:00. Cała lista miejscowości oraz godzin znajduje się tutaj: Mapy dostaw SpokoBOX.

 

 1. Czy można wybrać przedział czasowy dostaw?

Oczywiście! Wszystkie nasze dostawy odbywają się w godzinach wczesnoporannych.  Staramy się spełniać życzenia naszych Klientów jeżeli chodzi o preferowane godziny dostawy. Przyjmujemy przedział minimum 1 pełnej godziny na dostawę (np. 06:00-07:00). W tym czasie kurier zobowiązany jest dostarczyć zamówiony zestaw. Większość miejscowości posiada jednak odgórnie określony czas dostawy wynikający z logistyki firmy kurierskiej. Istnieje możliwość wskazania różnych godzin dostaw dla dostaw w dni robocze, oraz w dni weekendowe.

 

 1. Czy dostawy realizowane są codziennie?

Nasze dostawy odbywają się od poniedziałku do soboty. Każdego dnia kurier dostarcza świeżo przygotowany zestaw SpokoBOX.

 

 1. Czy można wykupić zestaw testowy?

W naszej ofercie, aby przetestować wybraną dietę SpokoBOX, wystarczy zamówić dowolny 1 dzień diety. Zalecamy jednak wykupienie minimum 3 dniowgo abonamentu, aby ocena mogła być miarodajna, a nasz Klient mógł poznać więcej smaków SpokoBOX! Przejdź do panelu zamówienia

 

 1. Czy można zamówić dietę składającą się z mniejszej ilości posiłków, np. z 3 lub 4?

W większości z oferowanych przez nas diet istnieje możliwość rezygnacji ze śniadania lub kolacji, co dodatkowo obniża cenę dzienną zestawu o 6zł. Należy jednak pamiętać, iż w przypadku rezygnacji z danego posiłku, wartość kaloryczna całego zestawu maleje o wartość kaloryczną tego posiłku. Dodatkowo, posiadamy programy dietetyczne, które bazowo zakładają mniejszą ilość posiłków, np. dieta ketogeniczna - 4 posiłki dziennie, OfficeBOX - 3 posiłki dziennie.Przejdź do panelu zamówienia

 

 1. Czy rezygnacja ze śniadania/kolacji w danej diecie obniża kaloryczność całego zestawu?

Tak. W przypadku rezygnacji ze śniadania lub kolacji w danej diecie, wartość kaloryczna całego zestawu będzie niższa o wartość kaloryczną tego posiłku. Wartość kaloryczna śniadania lub kolacji stanowi ok. 20-25% łącznej wartości kalorycznej zestawu. Przykładowo, przy rezygnacji ze śniadania w programie 1200kcal łączna kaloryczność zestawu będzie wynosić ok. 950kcal.Przejdź do panelu zamówienia 

 

 1. Do której godziny można zmienić adres dostawy na następny dzień?

W przypadku pilnego wyjazdu, choroby bądź innych okoliczności z łatwością przyjmujemy zmianę adresu dostawy na następny dzień. Informacja taka musi do nas wpłynąć maksymalnie do godziny 14:00 w dniu poprzedzającym dostawę.

 

 1. Czy w trakcie abonamentu można zmienić rodzaj diety lub kaloryczność?

Jesteśmy elastyczni, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Jeżeli początkowo wybrana dieta nie spełnia oczekiwań, postaramy się znaleźć taką z naszej oferty, która będzie idealnie dopasowana. W razie potrzeby, odpowiednio przeliczymy wycenę dla nowej diety, bądź zmienimy długość dostaw. Wszystko po to, aby zmiana nie wymagała dodatkowych kosztów, a Klient mógł nadal cieszyć się smakiem i jakością SpokoBOX.

Skorzystaj z pomocy dietetyka SpokoBOX

 

 1. Czy można korzystać z wykluczeni składników i w jaki sposób?

W naszej ofercie oprócz programów stworzonych z myślą o specyfIncznych potrzebach organizmu (np.dieta bez laktozydieta bez glutenu), istnieje możliwość wykluczenia 2 produktów. W związku z procesem produkcyjnym wykluczenia nie mogą dotyczyć takich jak: cebula, czosnek. Dokładna tabela wykluczeni (Sprawdź tabelę wykluczeń).

 

 1. Kiedy najpóźniej można odwołać dostawę z danego dnia?

Zgodnie z naszym regulaminem oraz wymogami logistycznymi, odwołania oraz przesunięcia dni dostaw możliwe są najpóźniej do godz. 10:00 na jeden dzień przed planowaną dostawa.

 

 1. Jak wygląda dostawa zestawów na weekend?

Dostawy weekendowe odbywają się w sobotę w godzinach wczesnoporannych. Weekendowa dostawa zawiera zestawy na 2 dni (sobotę i niedzielę). Tak więc zamówienia złożone tylko na niedzielę, również będą dostarczone w sobotę.

 

 1. Na jak długo można zawiesić dostawy abonamentu?

Rozumiemy, że życie każdego może zaskoczyć. Dlatego w SpokoBOX dopuszczamy w sytuacjach wyjątkowych na zawieszenie opłaconego już abonamentu. Długość zawieszenia, ustalana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami