Sekret udanego treningu. Jak poprawić swoje wyniki?

 

Zdrowe odchudzanie to nie tylko wprowadzenie diety redukcyjnej – to także opracowanie planu treningowego, który pozwoli na zrzucenie ponadprogramowych kilogramów oraz polepszenie ogólnego stanu zdrowia. Jednak trening i jedzenie są ze sobą bardzo mocno związane. Podjęcie odpowiednich kroków w obu dziedzinach jest kluczem do zdrowego i skutecznego odchudzania.

 

Przed treningiem

 

Osoby rozpoczynające trening powinny pomyśleć o ćwiczeniach minimum dwie godziny szybciej. To właśnie wtedy przychodzi czas na posiłek, który da nam energię oraz wspomoże budowę mięśni, jednocześnie nie powodując sensacji żołądkowych. Przed treningiem należy zjeść posiłek zbilansowany, a zatem zawierający zarówno węglowodany, białko jak i tłuszcze. Nie musi być obfity – powinniśmy czuć się nasyceni. Osoby trenujące wyczynowo oczywiście potrzebują znacznie więcej kalorii, dlatego marka SpokoBOX przygotowała dla nich specjalny zestaw posiłków.

Przykładem   naszego menu będzie:

  • pieczony łosoś z warzywami z dodatkiem oliwy z oliwek.

 

A po treningu?

 

To, co zjemy po treningu, jest równie istotne jak posiłek przed nim. Po wysiłku przychodzi bowiem czas na odpoczynek – zarówno organizmu jak i mięśni. Właśnie w tym czasie następuje proces ich budowania. Idealnym posiłkiem po ćwiczeniach będą oczywiście białka, które odpowiadają za regenerację i budowę komórek, oraz węglowodany, jednak w mniejszej ilości niż przy pierwszym daniu. Przykład? Makaron pełnoziarnisty z dodatkiem mięsa i warzywami czy kanapka z twarogiem i zieleniną.  diety Sportowe idą o krok dalej. W przypadku programów: 2500 kcal, 3000 kcal pojawiają się nie tylko dodatkowe posiłki, ale również koktajle białkowe, które przygotowujemy z naturalnych składników.

 

Dieta pudełkowa zawsze proponuje nam posiłki zbilansowane, a jeśli dobrana jest kalorycznie dla osób trenujących, nie powinniśmy mieć żadnego problemu z wybraniem odpowiedniego dania przed i po ćwiczeniach.

 

Nasze programy Sportowe SpokoBOX zamówisz klikając e link :) 

Zamów dietę 2500 kcal

Zamów program 3000 kcal